• ارژنگارژنگ,ارژنگ هاست,ارژنگ وب,سایت لاله زار,نبض لاله زار,سرو لاله زار,سئوکار,سئوساز,ارژنگ سئو,سایت لاله زار ارژنگ,نمونه سایت ارژنگ
  • ارژنگ سایتارژنگ,ارژنگ هاست,ارژنگ وب,سایت لاله زار,نبض لاله زار,سرو لاله زار,سئوکار,سئوساز,ارژنگ سئو,سایت لاله زار ارژنگ,نمونه سایت ارژنگ
  • سایت لاله زارارژنگ,ارژنگ هاست,ارژنگ وب,سایت لاله زار,نبض لاله زار,سرو لاله زار,سئوکار,سئوساز,ارژنگ سئو,سایت لاله زار ارژنگ,نمونه سایت ارژنگ
  • سئوکار ارژنگارژنگ,ارژنگ هاست,ارژنگ وب,سایت لاله زار,نبض لاله زار,سرو لاله زار,سئوکار,سئوساز,ارژنگ سئو,سایت لاله زار ارژنگ,نمونه سایت ارژنگ
  • نبض لاله زارارژنگ,ارژنگ هاست,ارژنگ وب,سایت لاله زار,نبض لاله زار,سرو لاله زار,سئوکار,سئوساز,ارژنگ سئو,سایت لاله زار ارژنگ,نمونه سایت ارژنگ
  • jquery carouselارژنگ,ارژنگ هاست,ارژنگ وب,سایت لاله زار,نبض لاله زار,سرو لاله زار,سئوکار,سئوساز,ارژنگ سئو,سایت لاله زار ارژنگ,نمونه سایت ارژنگ
  • ارژنگ وبارژنگ,ارژنگ هاست,ارژنگ وب,سایت لاله زار,نبض لاله زار,سرو لاله زار,سئوکار,سئوساز,ارژنگ سئو,سایت لاله زار ارژنگ,نمونه سایت ارژنگ
joomla slider by WOWSlider.com v7.7
جمعه, 15 دی 1396 15:56

مقالات وبلاگ

نوشته شده توسط
امتیاز به این مطلب
(0 رای)

ارژنگ

در این صفحه کلیه مقالات مندرج در وبلاگ ارژنگ که بنام seogodfather.ir است وارد گردیده است.

صفحه اول گوگل ارژنگ

صفحه اول گوگل چیست و چه اهمیتی دارد :گوگل برترین موتورجستجوی جهان است که تمامی اطلاعات مختلف در رابطه با صنایع،غلوم مختلفه،مشاغل و کلیه اطلاعات موردنیاز تمامی اقشار جامعه از هر رده سنی و شغلی را در بردارد و جستجوکنندگان بنابه نیازخود از آن برای جستجوی واژه مورد نظر بهره میبرند صفحه اول گوگل بسیار پراهمیت است ازآنجا که جستجوکنندگان معمولا به مراجعه به صفحه اول گوگل بسنده میکنند ما طراحی سایت شمارا به گونه ای انجام میدهیم که سایت شما درصفحه اول گوگل  در ارتباط با شغل و حرفه شماباشد.

شرکت جام ارژنگ عضو انجمن سئوگران گوگل با داشتن بیش از 600مشتری و بیش از 2000عنوان سئو در صفحه اول گوگل نماینده سئو گوگل با ارائه هاستینگ آلمان و طراحی سایت های استاتیک ،داینامیک،فلش و مدیریت محتوا در قسمت طراحی سایت و تدوین فیلم و انیمیشن و اجرای پروژه های مالتی مدیا در قالب معرفی کالا و راهنمای استفاده از محصولات و ساخت تیزرهای تبلیغاتی و تلویزیونی و طراحی سیستم های اینتراکتیو و همچنین ساخت هدایای تبلیغاتی نظیر دفاتر تلفن،تقویم،سررسید و اشیاء زینتی تبلیغاتی و ارائه خدمات چاپی نظیر طراحی و چاپ انواع کاتالوگ،بروشور،تراکت ،کارت ویزیت و صاحب امتیاز کتاب تبلیغاتی نمایشگاهی پیام نمای صنعت نامی شناخته شده در عرصه تبلیغات کشور میباشد همیچنین غرفه آرایی نمایشگاهی ،اجاره غرفه  نمایشگاهی در هر استان ،طراحی لوگو مخصوص شرکتهای ثبت شده از عناوین فعالیت جام ارژنگ است شرکتهای زیر مجموعه جام ارژنگ عبارتند از:شصت نت،پیام نمای صتعت،صنعت برتر،و صنعت شما.

دسته بندی هکرها

دسته بندی هکرها عنوان این مقاله است که از سایت رسمی جام ارژنگ انتخاب گردیده و در آن به انواع هکرهاو دنیای هکرها و فعالیت هکرها و تعریف کلی هکرها پرداخته شده است.

هکر شخصی است که به سیستم های رایانه ای نفوذ کند» این ساده ترین معنا و در عین حال نزدیک ترین مفهوم به هکرهاست در این مطلب به انواع و دسته بندی هکرها از جمله هکرهای کلاه سفید, هکرهای کلاه سیاه, قفل بازکن یا کراکر, هکرهای پریکر, هکرهای جوان Script Kiddies می پردازیم تا بدین نکته برسیم که چرا هکرها علاقه مند به نفوذ به رایانه ها هستند
هکر شخصی است که به سیستم های رایانه ای نفوذ کند»؛ این ساده ترین معنا و در عین حال نزدیک ترین مفهوم به هکرهاست.در این مطلب به انواع و دسته بندی هکرها از جمله هکرهای کلاه سفید، هکرهای کلاه سیاه، قفل بازکن یا کراکر، هکرهای پریکر، هکرهای جوان(Script Kiddies) می پردازیم تا بدین نکته برسیم که چرا هکرها علاقه مند به نفوذ به رایانه ها هستند؟
هکر کیست؟
همان طور که به علوم و فنون جدید در بعد فناوری اطلاعات روز به روز افزوده می شود هکرها نیز اطلاعات زیادی برای نفوذ پیدا می کنند. هک در ساده ترین حالت می تواند ناشی از خطاهای برنامه نویسی و کاربرد باشد و یک جوان کنجکاو و کم اطلاع از دانش رایانه می تواند یک هکر شود.

دسته بندی هکرها در دنیای مجازی اینترنت

هکرها را می توان بر اساس نوع فعالیت و دانش به ۵ گروه طبقه بندی کرد که عبارت است از :

هکرهای کلاه سفید

به این هکرها، هکرهای سامورایی یا واقعی گفته می شود. هکرهای کلاه سفید متخصصان رایانه و آشنا به فناوری اطلاعات هستند و هدف آن ها از نفوذ به سیستم های رایانه ای کشف عیوب امنیتی در سیستم و برطرف کردن آن هاست و نه سوءاستفاده. به عبارت ساده کلاه سفیدها برای این کار باید مانند هکرهای کلاه سیاه عمل کنند تا بتوانند ضعف های سیستم را کشف کنند .

هکرهای کلاه سیاه

به این هکرها که واکر هم گفته می شود، از نظر کاری به طور دقیق برعکس هکر کلاه سفید عمل می کنند. به این معنی که هدف آن ها نفوذ به سیستم ها و سوءاستفاده از اطلاعات است.این گروه از هکرها بیشترین صدمات را به سیستم های رایانه ای وارد می کنند که بی سابقه ترین و بزرگ ترین حمله توسط این گروه از هکرها در ۲۱ اکتبر سال ۲۰۰۲ ساعت ۴ بعد از ظهر به وقت آمریکا رخ داد. این حمله که از نوع (DDOS) بود روی ۱۳ سرور اصلی اینترنت صورت گرفت، در این حمله ۹ سرور به طور کامل از کار افتاد. اهمیت این واقعه آن قدر بود که حتی کاخ سفید و رئیس جمهور وقت آمریکا وارد عمل شد و از آن به عنوان یک کار تروریستی مجازی اسم بردند، که اگر تلاش به موقع کارشناسان امنیتی نبود و هکرها موفق می شدند عملیات خود را تکمیل کنند، سرنوشت اینترنت مشخص نبود.

قفل بازکن یا کراکر

از نظر ماهیت کار این گروه از هکرها جزو گروه هکرهای کلاه سیاه هستند. فعالیت این گروه از هکرها بیشتر در مورد نرم افزارها و سیستم های رایانه ای است که دارای قفل است و به صورت رایگان و یا اختصاصی مورد استفاده قرار می گیرد. فعالیت این گروه در حوزه نرم افزار بسیار فراگیر است.برخی از تولیدکنندگان نرم افزار بر این باورند که کراکرها به سراغ محصولات آن ها نمی روند. با وجودی که متخصصان امنیت رایانه به روش های گوناگون در این مورد به تولیدکنندگان و کاربران این گونه محصولات هشدار می دهند ولی باز هم این محصولات دارای ضعف هایی است؛ این ضعف ها می تواند به صورت نقص در کد یا منطق برنامه و یا حتی نبود سازگاری محصول نرم افزاری با سایر محصولات موجود روی سیستم بروز کند.

هکرهای پریکر

از قدیمی ترین و در واقع هکرهای اولیه ای بودند که برای کارشان به رایانه نیاز نداشتند و بیشتر کارشان نفوذ به خطوط تلفن برای تماس رایگان و استراق سمع بود .

هکرهای جوان

این گروه از هکرها با سایر گروه های هک تفاوت دارند و بر خلاف سایر هکرها که ابزار و برنامه های مورد نیاز را خودشان می نویسند و برای هک از معلومات خود استفاده می کنند، با استفاده از برنامه های خدماتی ویژه هک که به وسیله دیگران نوشته شده است مانند «Sub ۷» و به راحتی از طریق اینترنت و یا فروشگاه ها قابل تهیه است، به سیستم های رایانه ای خسارت وارد می کنند.بسیاری از کارشناسان معتقدند که ظهور رو به رشد هکرهای جوان، مهم ترین تهدید برای امنیت سیستم های رایانه ای شده است. زیرا با ابزارهای موجود و نیز وقتی که این گروه از هکرها برای این کار صرف می کنند، از کار انداختن سایت های اینترنتی و یا نفوذ به یک شبکه، به داشتن اطلاعات کامل در مورد رایانه نیاز ندارد .

هکرها همه جا حضور دارند

شاید به اشتباه تصور کنید که سیستم شما به علت کوچک بودن و یا نداشتن اطلاعات مهم برای هکرها جالب توجه نیست اما باید به یاد داشت که هکرها همیشه رایانه های خاص را هدف قرار نمی دهند، آن ها رایانه های زیادی را کنترل می کنند و در همه جا حضور دارند تا حفره های امنیتی را در آن ها پیدا کنند. یک هکر ممکن است فردی باشد که از سیستم شما برای حمله به سیستم دیگر استفاده می کند .

بهترین راه مقابله با هکرها

بهترین راه مقابله با هکرها بالا بردن امنیت سیستم های رایانه ای است. این کار ممکن است با تهیه سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری انجام شود. کارشناسان امنیتی رایانه معتقد هستند که کاربران یا مدیران شبکه هیچ گاه نباید به یک روش خاصی برای حفظ امنیت اکتفا کنند، بلکه باید به طور مرتب نسخه های جدید نرم افزارهای امنیتی را تهیه و دسترسی کاربران را به اطلاعات کنترل کنند.


برچسب‌ها: دسته هکر , دسته بندی هکر , هکر کلاه سیاه , هکر کلاه سفید , انواع هکر 

سئوکار

سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند و هدف سئوکار بکار گیری اصول های متداول و قابل قبول موتورهای جستجو میباشد.سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد و سئوکار با تسلط بر این استراتژیها میتواند فله موتورهای جستجو را فتح نماید

سئو فرآيند ساده‌اي نيست که به راحتي پياده‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است
بعد از اينکه سئوبراي بهبود رتبه‌بندي سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي کار خود را شروع کرد، اين فرآيند نيازمند دانش و زمان براي پياده‌سازي روش‌هاي خود شد. زمان، بزرگ‌ترين سرمايه‌گذاري اوليه براي بهينه شدن سايت و يا يک صفحه است. 

بسته به اينکه چگونه کلمات کليدي رقابتي در بهينه سازي مورد استفاده قرار مي‌گيرند، سئو هفته‌ها يا ماه‌ها طول مي‌کشد تا به نتيجه برسد. اگر چه ممکن است نتايج بهينه‌سازي جستجو به سرعت ديده نشود ولي در دراز مدت مزاياي سئو باعث افزايش رتبه‌بندي سايت و افزايش بازديدکنندگان است. براي وب سايت‌ها خيلي مهم است که در صفحه اول نتايج جستجو گوگل به خصوص جزو سه تا نتيجه طبيعي اول که 58.4 درصد کليک‌ها را شامل مي‌شود، قرار گيرند
اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند. از این‌رو سئو مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که آنها بدنبالش هستند، به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر نشان میدهد که ارزش سئو چیست و چرا باید به آن توجه کرد.

کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند. بازدید بدست آمده از روش های سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و در دراز مدت هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.
امروزه خواه ناخواه یکی از راه های رسیدن به یک رتبه خوب برای هر سایتی تسط بر الگوریتم های مورد استفاده در موتورهای جستجو می باشد. الگوریتم ها و یا می توان به زبان ساده تر و تا حدودی مبتدی گرایانه؛ ترفندهای صفحات وب.زیرا بسیاری از کاربران اینترنت نتایج مورد نظر خود را از طریق همین موتورهای جستجو به دست می آورند.


برچسب‌ها: مقالات سئوکار , آرشیو مطالب سئوکار , استراتژی سئوکار , فهرست سئوکاران برتر , تعریف کوتاه سئوکار 

لاله زار

بررسی جایگاه لاله زار در شعر فارسی و نمونه ابیاتی که کلمه لاله زار در آن وجود دارد عنوان این مقاله است که تحت عنوان لاله زار در شعر پارسی آمده است.

 

دیوان غزلیانت شمس و لاله زار

بهار آمد بهار آمد بهار خوش عذار آمد---خوش و سرسبز شد عالم اوان لاله زار آمد

گلنار پرگره شد و جوبار پرزره----صحرا پر از بنفشه و که لاله زار شد

که آهوی متأنس بماند از یاران---به لاله زار و به مرعای ارغوان نرسد

اگر ز رنگ رخ یار ما خبر دارد---ز لاله زار و ز نسرین و گل چرا گوید

بهر باران چو کشت منتظر است---سینه را سبز و لاله زار کند

لاله زار در شعر حافظ

شب صحبت غنیمت دان و داد خوشدلی بستان---که مهتابی دل افروز است و طرف لاله زاری خوش

لاله زار در شعر سعذی

ز آب روان و سبزه و صحرا و لاله زار---با من مگو که چشم در احباب خوشترست

به لاله زار و گلستان نمی‌رود دل من---که یاد دوست گلستان و لاله زار منست

خیز و غنیمت شمار جنبش باد ربیع---ناله موزون مرغ بوی خوش لاله زار

لاله زار در شعر رهی معیری

بنشین چو گل درکنارم تا بشکفد گل ز خارم---ای روی تو لاله زارم وی موی تو سوسن من

لاله زار در شعر شهریار

بر طرف لاله زار شفق پر زند هنوز---پروانه تخیل آفاق گرد او

گلمات کلیدی:لاله زار،سایت لاله زاز،خیابان لاله زاز،لاله زار چنوبی،لاله زار نو،لاله زار عمر،لاله زار قدیم،لاله زار بزرگ،الکتریکی لاله زار،لوازم الکتریکی لاله زاز،امتداد لاله زار،سینما لاله زار،تئاتر لاله زار،برق لاله زار،بورس لاله زار،شب لاله زار،شعر لاله زار


برچسب‌ها: لاله زار , خیابان لاله زار , سینما لاله زار , شعر لاله زار , برق لاله زار 

ارژنگ

مقاله ارژنگ در سایت جام ارژنگ آمده و محتوای آن دقیقا مطابق واژگان ارژنگ است.واژگان ارژنگ در شعر پارسی فروان است مانند :نه ارژنگ مانم نه دیو سپید-نه سنجه نه پولاد غندی نه بید-جهت بازدیدکنندگان محترم تعدادی از اشعار پارسی شاعران ایران را که واژه ارژنگ در آن بکار رفته و ارژنگ ثقل مطلب بوده قرار دادیم.

 

واژه ارژنگ در شعر فردوسی

سپرد آنچ دید از کران تا کران ---به ارژنگ سالار مازندران

چو ارژنگ بشنید گفتار اوی----سوی شاه مازندران کرد روی

نباید که ارژنگ و دیو سپید---به جان از تو دارند هرگز امید

نه ارژنگ مانم نه دیو سپید---نه سنجه نه پولاد غندی نه بید

مگر دست ارژنگ بسته چو سنگ---فگنده به گردنش در پالهنگ

بدان جایگه باشد ارژنگ دیو---که هزمان برآید خروش و غریو

به ارژنگ سالار بنهاد روی---چو آمد بر لشکر نامجوی

برون آمد از خیمه ارژنگ دیو---چو آمد به گوش اندرش آن غریو

چو آید به دیو سپید آگهی---کز ارژنگ شد روی گیتی تهی

وگرنه چو ارژنگ و دیو سپید---دلت کرد باید ز جان ناامید

یکی نامداری بد ارژنگ نام---بابر اندر آورده از جنگ نام

بدو گفت ارژنگ جنگی منم---سرافراز و شیر درنگی منم

ز بیژن بدان کین ستان
بپیلان گردون کش آن سنگ را
که پوشد سر چاه ارژنگ را
بیاور سر چاه او را بپوش
بدان تا بزاری برآیدش هوش
وز آنجا بایوان آن …

ز کاوس در جنگ هاماوران
به تنها برفتم به مازندران
نه ارژنگ ماندم نه دیو سپید
نه سنجه نه اولاد غندی نه بید

ز خاقان یکی نامه‌ای برحریر
نبشتند برسان ارژنگ چین
سوی شاه با صد هزار آفرین
گذر مرد را سوی هیتال بود

یکی نامه برسان ارژنگ چین

نوشتند و کردند چند آفرین

ارژنگ در شعر نظامی

چو صاحب سنگ دید آن نقش ارژنگ

فرو ماند از سخن چون نقش بر سنگ

چو من نقش قلم را در کشم رنگ

کشد مانی قلم در نقش ارژنگ

به تیشه صورت شیرین بر آن سنگ

چنان بر زد که مانی نقش ارژنگ

روان کرد کلک شبه رنگ را

ببرد آب مانی و ارژنگ را

یانبر ز پیکر برانداختند

یکی بود پیکر دو ارژنگ را

ارژنگ در شعر پروین اعتصامی

زمین از صفای ریاحین الوان

زند طعنه بر نقش ارژنگ مانی

ارژنگ در شعر وحشی بافقی

زیور آسمان و زیب زمین

کلک نقاش او گه نیرنگ

ناسخ کارنامه ارژنگ

حبذا طرح این بنای شگرف

هر آن صورت که فرمودیش نیرنگ

زدش سد بوسه بر پا نقش ارژنگ

ز هر پرده که از ته کردیش باز

نهفتی سد هزاران چهرهٔ راز

دگر پر صنعتی کز تیشه بر سنگ

نمودی طرح سد چون نقش ارژنگ

قوی بازو قوی گردن، قوی پشت

به فریاد آهن و فولادش از مشت

چنان تمثالها بنمایی از سنگ

که باشد غیرت مانی و ارژنگ

اگر چه دانم این کاریست دشوار

نباشد چون تویی را درخور این کار

ارژنگ در شعر منوچهری دامغانی

نیک و نیستش بد، هست نام و نیست ننگ

ارزنی باشد به پیش حمله‌اش ارژنگ دیو

پشه‌ای باشد به پیش گرزه‌اش پور پشنگ

تیغ او و رمح او و تیر او و گرز او،

ارژنگ در شعر اوحدی مراغه ای

نقاشی نیامیزد چنین رنگ، ای پسر

از تو باطل شد نگارستان ارژنگ، ای پسر


برچسب‌ها: ارژنگ , واژگان ارژنگ , شعر ارژنگ , ارژنگ دیو سپید , ارژنگ شاهنامه فردوسی 

 

 

خوانده شده 366 بار آخرین اصلاح در تاریخ جمعه, 15 دی 1396 15:56
بیشتر در این مجموعه: « ارژنگ ارژنگ و برچسب های سایت »

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

جام ارژنگ:ارائه دهنده خدمات طراحی سایت،سئو،تبلیغات اینترنتی و نمایشگاهی

اين سايت در ستاد ساماندهي پايگاههاي اينترنتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به ثبت رسيده است

روابط عمومي(20خط):33200484-021

واحدفروش(8خط)36050035-021

واحد پشتيباني:09124341774

مديريت اجرايي:09126486013

واحد گرافيك:09355008180