الگوریتم مرغ مگس خوار سئوکار

هنگامی که الگوریتم مگس‌خوار در ماه سپتامبر اعلام شد، سئوکار ها در همه جا تعجب کردند که هدف تغییر الگوریتم برای آینده سئو چیست. ساختار مرغ مگس‌خوار در جستجوی محاوره‌ای قرار دارد، که در آن جستجوگران سوال می‌کنند که موتورهای جستجو به جای وارد شدن به عبارت‌های کلمات کلیدی کوتاه ، سوالات موتور جستجو را بپرسند، و گوگل آن را تفسیر می‌کند و آن را براساس آن پردازش می‌کند  جستجوی محتوای مطالب و مکالمات به مدت طولانی هدف موتورهای جستجو بوده‌است، اما ظهور تلفن همراه در سال گذشته باعث شده‌است که جستجوی مکالمه اهمیت بیشتری پیدا کند.

در مطالعه‌ای که در سال گذشته از گوگل انجام شد ، محققان مشخص کردند که از آنجایی که تایپ کردن رویدستگاه‌های تلفن همراه دشوار است و استفاده از صفحه‌کلید برای دستگاه‌های همراه آسان نیست، کاربران زماننامحدودی را صرف جستجو برای یک چیز خاص نخواهند کرد؛ به جای آن، آن‌ها به سادگی روش‌های دیگری برایدریافت اطلاعاتی که می‌خواهند را امتحان می‌کنند.

با این حال، با افزودن جستجوی صوتی به دستگاه‌های همراه، جستجو سریع‌تر و آسان‌تر از تایپ کردن روی دستگاه تلفن همراه شد. مایکروسافت همچنین جستجوی صوتی را انتخاب کرده و حتی آن را برای دستگاه‌های دیگری نیز بکار برده‌است، مانند اکس باکس ۱، که جستجوی صدا برای بینگ را نشان می‌دهد. در حالی که تحقیقات بر روی نتایج سرگرمی مانند فیلم‌ها و بازی‌ها متمرکز هستند، ایکس باکس را برای تبدیل شدن به یک دستگاه جستجو مانند تلویزیون گوگل باز می‌کند.

مرغ مگس‌خوار به سادگی استفاده بهتری از جستجوی مکالمه و ارتباط بین کلمات را ایجاد می‌کند که به این معنی است که سئوکار باید در مورد این که چگونه اطلاعات ( و رابطه بین قطعات اطلاعات ) برای شاخص گذاری ارایه شده‌است، فکر کند. دیگر نه تنها برای عبارت کلید واژه ما بهینه‌سازی می‌شود - در حال حاضر ما برای کلمات و روابط بهینه‌سازی می‌شویم.

افزونه برتر سئوکار

نمودار دانش سئوکار

اما نمودار دانش نمودار برای سئو چیست ? از یک طرف، یک فرصت عالی برای تبدیل یک منبع به منبع در نمودار دانش وجود دارد - برای این که مکانی باشد که نمودار لینک نمودار به آن اشاره دارد.از سوی دیگر، همانطور که در مثال بالا، جستجویی که از " ماری کوری " پرسیدند که ممکن است به طور عادی از ورود ویکی‌پدیا بازدید کنند ، ممکن است به جای جعبه نمودار دانش پاسخ خود را پیدا کنند. این مشخصه فرد جستجوگر را نگه می‌دارد اما ویکی‌پدیا ( و سایر سایت‌ها در صفحه نتایج ) را از داشتن یک مهمان بالقوه حذف می‌کند.از آنجا که نمودار دانش به تکامل ادامه می‌دهد، سئوکاری باید در مورد چگونگی ترکیب این واقعیت در تلاش‌های بهینه‌سازی ، بسیار استراتژیک باشد.

آیا به دنبال موفقیت کمپین هستید ، رویکرد بازاریابی جستجو را تایید کرده، و با جامعه جستجو ارتباط برقرار می‌کنید ? در ۳۰ - ۳۱ ژانویه ۲۰۱۹ به مدت ۳۰ + و ۳۰ ژانویه ۲۰۱۹ در جستجوی موتور جستجو، شبکه راه‌ها، امکانات رفاهی و چیزهای بیشتری شرکت کنید. از متخصصانی یاد بگیرید که سئوکاری در شبکه های اجتماعی، تجزیه و تحلیل، خرده‌فروشی، و موبایل را بهتر از هر کس می‌دانند. شما زمان کمتری را در خارج از دفتر صرف خواهید کرد و تاکتیک‌های عجیب و عملی را به دست خواهید آورد

الگوریتم های سئوکار

نقش رنگین محتوا در سئوکاری

یکی از مزایای انتشار محتوای وب سایت تان سئوکاری است. ایجاد محتوا یکی از راه‌هایی است که کسب‌وکار شما مورد توجه قرار می‌گیرد. حال، داده‌های بزرگ آن را به داده‌ها تبدیل می‌کنند.امروزه، محتوا به سرعت از کلمه نوشته شده به داده‌هایی که موتورهای جستجو تحلیل می‌کنند ، تبدیل می‌شود. این کار باعث می‌شود که افراد به دنبال چیزها به صورت آنلاین بگردند. علاوه بر این، کسب نتایج سریع از محتوای آن‌ها برای کسب و کارها آسان‌تر می‌شود.

جستجوهای آنلاین اکنون ساختار بیشتری نسبت به زمانی دارند که قبلا انجام داده‌اند. بسته‌های جستجو و  نتایج جستجو را که آسان‌تر از قبل بررسی شده و دقیق‌تر هستند را به آن‌ها می‌دهیم. این باعث می‌شود که محتوای حتی ارزشمندتر شود.البته، بهایی است که باید برای تبدیل سریع محتوا به داده‌ها پرداخت شود. همچنین یک منحنی یادگیری شیب‌دار برای سئو وجود دارد. متخصصان نیاز دارند تا آخرین تغییرات در الگوریتم های جستجو را به روز نگه دارند.

سئو بازی حدس زدن نیست. به لطف داده‌های بزرگ، شما نسبت به هر زمان دیگری درسئو و تمرین استراتژی‌های بازاریابی صدا دارید.برای مثال، داده‌های بزرگ برای یک بازاریاب آسان می‌سازد و یک کلید واژه خاص را تجزیه و تحلیل می‌کند. در نتیجه ، فعالیت‌های سئو موفق‌تر هستند. دیدن این که چه چیزی کار می‌کند و چه چیزی نیست ، آسان‌تر است. با داده‌های بزرگ می‌توانید ببینید که بهینه‌سازی محتوا و محتوا چگونه بر کسب‌وکار شما تاثیر می‌گذارد.ابزارهایی مانند کنسول جستجوی گوگل و Bing Webmaster Bing به شما یک مرور کامل از محتوای وب شما می‌دهند. با این ابزارها به راحتی در دسترس شما می‌توانید ببینید که چگونه پول شما در برابر رقبا قرار می‌گیرد. همچنین می‌توانید به راحتی تعیین کنید که چه تغییراتی لازم است تا به نتایج بهتری برسید.

 

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.


مرکز طراحی وب سایت و سئو تلفن دفتر مرکزی :02136050035 تلفن روابط عمومی:02133200484 تلفن مدیریت و پشتیبانی:0912431774 تلفن مدیریت اجرایی:09126486013